14 Kasım 2015 Cumartesi

Dogumgunu ve Ada

Merhaba,

Hazırlandık, Poyraz ın dogumgunu için, bır 15 -20 dakika ses çıkmadı Ada dan sonra aşağıya indi, aman ne guzel n yaratıcı boyamış kendini. 


Nereden öğrenir, nası yapar inanılmaz.
Evde rujum bile yok dusunun.

Teyzesinin marifetleri bunlar.

Makyajını yüz boyası ile yapmış, bayıldımmm.

Poğaçalarımızıda aldık ve bir trafik bir trafik, beş dakikaya Sonja ların bahçeyediz, evlerin içi serin, dışarıda denize gir havası ohhh. Kasım ayı bize nazik davranıyor bu sene.Tarifi, bayatlamayan sodalı poğaça diye var blog umda, link koyamıyorum çünkü I pad imdn yazıyorum. Bagıslayınız.

Bahçede çocuklar Ada yı görür görmez, tabiki erkek, oha dediler, gulduler, boyaya bak dediler gulduler, Palyalço gelmiş dediler. ah kızımın yurek buken halini görmeliydiniz. İçim eridi. Ada hemen eve gitmek istedi ama sağolsun Sonja ile birlikte ikna ettik. Oysa oyle güzel yapmıştıki yuzunu. 


Gelen kızlar da "oha" diyince tüm çabalarıma rağmn tuvalete gidip sildi yuzunu kuzum.
Oysa ben beğendim, kızım özgüvenin olsun, bırak beğenmesinler dedim. Normalde ben kızardım boyle şeylere ama. 

Hayat, böyle böyle öğrenecek. Neyseki, Nisa ve Gülperi var. Soyleyeyimde onlara giderken yapsın aynı şeyleri. 

Kızım da kızım, maşallah, nazar değmesin kızıma.

Kalın sağlıcakla
Iyiki doğdun Poyraz3 yorum:

tülin dedi ki...

Bence de guzel olmus. Ne zor sey su " buyumek " dedikleri.

Oglak Kizlari dedi ki...

Vallahi de oyle. Hayat zor.
Sevgiler

dilek dedi ki...

Çocuklar acımasız olabiliyorlar ne yazık ki :( Benim de 14 yaşında ergen bir kızım var. Karşılaşıyoruz zaman zaman bu tür durumlarla... Hayat zor, büyümek zor... Böyle böyle giderek daha dayanıklı, daha az kırılgan olacaklar... Bu arada sizden aldığım krem ve göz serumu geldi. Kullanmaya başladım. Krem oldukça bereketli.. Azıcık kullanmak yetiyor. Buzdolabında muhafaza ediyorum. Doğal ürün kullandığımı bilmek içimi rahatlatıyor. Ellerinize sağlık... Sevgilerle...
Dilek